Kaliskie Zrzeszenie Producentów Owoców i Warzyw
KALSAD Sprzedaz owoców i warzyw
Zrzeszenie Producentów Owoców i Warzyw

O grupie

Kaliskie Zrzeszenie Producentów Owoców i Warzyw „KALSAD” zostało założone w 2003 roku z inicjatywy kilkunastu sadowników z regionu południowej wielkopolski. Obecnie w ramach grupy funkcjonuje 17 gospodarstw, których łączny potencjał produkcji wynosi 5 000 ton.

Początkowo grupa prowadziła działalność w gospodarstwie jednego z członków. W celu podniesienia atrakcyjności swojej oferty oraz jej dostosowania do zmieniających się warunków rynkowych członkowie grupy podjęli decyzję o budowie nowoczesnego centrum logistycznego w miejscowości Rajsko, powiat kaliski. Oddane do użytku w 2009 roku centrum logistyczne to nowoczesny obiekt o powierzchni 1700 m2, który wyposażony jest m in. w linię sortującą firmy Aweta z wodnym rozładunkiem, a także chłodnie operacyjne umożliwiające nowoczesne rozwiązania logistyczne. Ponadto, aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców owoce przygotowywane są zgodnie z wytycznymi certyfikatu jakości i bezpieczeństwa BRC.

W wyniku dużej dbałości o bezpieczeństwo produktu i ochronę środowiska uprawy w gospodarstwach członków prowadzone są zgodnie z zasadami Integrowanej Produkcji IP.

Zdobyte doświadczenie w przygotowywaniu owoców, a także wieloletnie tradycje sadownicze producentów pozwalają nam zaspokajać najbardziej wymagających klientów.

Misja

Wzajemnie ze sobą współpracując oraz wykorzystując nasze wieloletnie, bogate doświadczenia dążymy do efektywnej organizacji procesu sprzedaży, dystrybucji oraz promocji owoców i warzyw produkowanych w naszych gospodarstwach.KALSAD

o grupie

owoce

opakowania

KALSAD
KALSAD - Kalisz